Morąg: (89) 757 54 73
Ostróda: 664 467 792

Porady

 • Wybieramy tynk

  Choć najważniejszym zadaniem tynków cienkowarstwowych jest ochrona przed stratami ciepła, szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (wilgoć czy zanieczyszczenia przemysłowe) oraz zabezpieczenie...

 • Farba Flügger do łazienki

  Kluczem do sukcesu dobrze pomalowanej łazienki jest dobór odpowiednich parametrów farby do parametrów łazienki. Ważnym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę jest rodzaj podłoża.

 • Jak układać płytki?

  Zarówno przygotowanie podłoża, wyznaczenie symetrii jaki i sposób mieszania zaprawy wymagają cierpliwości i precyzji. Oto kilka praktycznych porad, by efekty pracy były trwałe i estetyczne.

Farby Teknos - dystrybucja

Teknos powstał w 1948 r. i jest jednym z największych fińskich przedsiębiorstw rodzinnych.

Firma proponuje swoim klientom nie tylko farby o wysokiej, skandynawskiej jakości, ale również usługi związane z odpowiednim doborem produktu.

Jesteśmy dystrybutorem farb Teknos. Salon w Morągu został wyposażony w mieszalnik farb tej firmy. Prowadzimy sprzedaż farb dekoracyjnych, farb antykorozyjnych i proszkowych, jak również linie do drewna przemysłowego oraz produkty specjalne, przeznaczone dla profesjonalnych malarzy i indywidualnych odbiorców.

teknos

Tak szeroka gama farb wewnętrznych, zewnętrznych oraz do drewna, daje tyle możliwości pracy z kolorem i tworzenia harmonijnych kompozycji, że farby Teknos to idealna propozycja dla architektów czy projektantów wnętrz.
Newsletter
Zawsze dobre wiadomości! Zachęcamy do zapisania się do naszego Newsletter'a.
Dołącz do nas
Najświeższe informacje, oferty specjalne, konkursy. Bądź na bieżąco!

Facebook
Aktualności
 • Lubię to!

  Cieszymy się, że możemy być bliżej Was. Już od 7 listopada będziemy dostępni na Facebook. Teraz również w wirtualnym świecie możemy...

  Czytaj więcej...

 • Nowa strona firmy

  Dzięki współpracy z firmą b-pro powstała nowa strona Kajko. Teraz jeszcze więcej informacji z pierwszej ręki. Wszystko po to, by...

  Czytaj więcej...