Morąg: (89) 757 54 73
Ostróda: 664 467 792

Projektuj z nami!

Co zyskujesz?
 • wizualizacje komputerowe,
 • porady i konsultacje specjalisty,
 • pomoc w doborze wyposażenia,
 • możliwość korekt aż do pełnej akceptacji projektu,
 • projekt układu płytek ceramicznych wraz z zestawieniem ilości i cen,
Etapy współpracy:
 1. Ustalenie potrzeb i oczekiwań.
 2. Wycena projektu.
 3. W ciągu 7 dni roboczych od akceptacji otrzymasz pierwsze wizualizacje.
 4. Wymiana informacji i korekt, aż do pełnej akceptacji projektu.
 5. Po zatwierdzeniu ostatecznej wersji, otrzymasz pełne opracowanie wraz z rysunkami.
Zapraszamy do naszej galerii, tam można zapoznać się z wizualizacjami zrealizowanych projektów.Zobacz galerię

Projektowanie łazienek

Najistotniejszym czynnikiem przy projektowaniu łazienki jest jej wielkość. Z pewnością inne elementy weźmiemy pod uwagę projektując obszerny salon łazienkowy a co innego będzie dla nas ważne jeśli mamy do dyspozycji mały metraż lub nietypowy układ pomieszczenia. To nie tylko decyzja: prysznic czy wanna? Małe pomieszczenia możemy na przykład powiększyć optycznie, stosując duże lustra czy to nad umywalką, czy na ścianach.
Armatura jaką wybieramy, często zależy od charakteru pomieszczenia. Jeśli ma to być łazienka rodzinna, dobrym pomysłem będzie np. szeroka umywalka, by swobodnie mogły przy niej stać dwie osoby lub bidet, który znacznie ułatwi utrzymywanie codziennej higieny domowników. Zaś jeżeli jesteś zwolennikiem relaksu i odpoczynku w łazience, z pewnością duża i wygodna wanna oraz jej umieszczenie, stanie się priorytetem podczas tworzenia projektu.
Oświetlenie - ma ono duży wpływ na postrzeganie przestrzeni. Zupełnie inne efekty uzyskamy stosując tradycyjne oświetlenie na ścianie czy suficie, a inne na wielopoziomowym suficie podwieszanym.

Decydując się na remont łazienki warto przemyśleć każdy element wyposażenia jaki powinien się w niej znaleźć i oczywiście tak zaaranżować przestrzeń by połączyć funkcjonalność z wygodą oraz naszymi upodobaniami.
Newsletter
Zawsze dobre wiadomości! Zachęcamy do zapisania się do naszego Newsletter'a.
Dołącz do nas
Najświeższe informacje, oferty specjalne, konkursy. Bądź na bieżąco!

Facebook
Aktualności
 • Lubię to!

  Cieszymy się, że możemy być bliżej Was. Już od 7 listopada będziemy dostępni na Facebook. Teraz również w wirtualnym świecie możemy...

  Czytaj więcej...

 • Nowa strona firmy

  Dzięki współpracy z firmą b-pro powstała nowa strona Kajko. Teraz jeszcze więcej informacji z pierwszej ręki. Wszystko po to, by...

  Czytaj więcej...