Morąg: (89) 757 54 73
Ostróda: 664 467 792

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Chętnie wyjaśnimy oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i pytania dotyczące naszej firmy czy oferty.
Imię:
E-mail:
Temat:
Wiadomość:

O firmie

Kajko to firma z długoletnim doświadczeniem w handlu na rynku budowlanym. Zasadniczym profilem działalności firmy jest sprzedaż wysokiej jakości materiałów wykończeniowych.

Przedsiębiorstwo istnieje od 1998 roku. Od tego czasu sukcesywnie rozwija ofertę a także poszerza obszar działalności. Na dzień dzisiejszy Kajko to dwa sklepy o łącznej powierzchni handlowej 1200 m2, w tym 600 m2 magazynów.

Jesteśmy dystrybutorem farb przyjaznych środowisku renomowanej, fińskiej firmy Teknos.
Salon łazienek
Nasza oferta skupiona jest na wysokiej klasy asortymencie przeznaczonym do remontu łazienek. Od kafelek, po armaturę - kompleksowo i na miejscu. Posiadamy palety barw, wzorniki i próbki, czołowych producentów polskich, zaś powierzchnia sklepów zagospodarowana jest głównie przez boksy z wystawkami łazienek. By ułatwić dobór i kompozycję wszystkich elementów, służymy także pomocą w zakresie projektowania.

Dużą wagę przywiązujemy do tego, by obsługa w naszych sklepach była na jak najwyższym poziomie. Dbamy o odpowiednie przygotowanie i fachową wiedzę naszego personelu. U nas zawsze możesz liczyć na pomoc.

Zapraszamy!
Newsletter
Zawsze dobre wiadomości! Zachęcamy do zapisania się do naszego Newsletter'a.
Dołącz do nas
Najświeższe informacje, oferty specjalne, konkursy. Bądź na bieżąco!

Facebook
Aktualności
  • Lubię to!

    Cieszymy się, że możemy być bliżej Was. Już od 7 listopada będziemy dostępni na Facebook. Teraz również w wirtualnym świecie możemy...

    Czytaj więcej...

  • Nowa strona firmy

    Dzięki współpracy z firmą b-pro powstała nowa strona Kajko. Teraz jeszcze więcej informacji z pierwszej ręki. Wszystko po to, by...

    Czytaj więcej...