Morąg: (89) 757 54 73
Ostróda: 664 467 792

Wybieramy tynk

Choć najważniejszym zadaniem tynków cienkowarstwowych jest ochrona przed stratami ciepła, szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (wilgoć czy zanieczyszczenia przemysłowe) oraz zabezpieczenie palnych elementów konstrukcji przed ogniem, trzeba także pamiętać, że to tynk nadaje elewacji swoisty charakter.

Czytaj więcej...

Farba Flügger do łazienki

Kluczem do sukcesu dobrze pomalowanej łazienki jest dobór odpowiednich parametrów farby do parametrów łazienki. Ważnym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę jest rodzaj podłoża.

Czytaj więcej...

Jak układać płytki?

Zarówno przygotowanie podłoża, wyznaczenie symetrii jaki i sposób mieszania zaprawy wymagają cierpliwości i precyzji. Oto kilka praktycznych porad, by efekty pracy były trwałe i estetyczne.

Czytaj więcej...

Białe malowanie

Jak dotąd najwięcej trudności napotykamy przy malowaniu ścian czy sufitu na biało. Jak uniknąć przykrych niespodzianek typu: wychodzące plamy, zacieki, odpadająca farba?

Czytaj więcej...

Newsletter
Zawsze dobre wiadomości! Zachęcamy do zapisania się do naszego Newsletter'a.
Dołącz do nas
Najświeższe informacje, oferty specjalne, konkursy. Bądź na bieżąco!

Facebook
Aktualności
  • Lubię to!

    Cieszymy się, że możemy być bliżej Was. Już od 7 listopada będziemy dostępni na Facebook. Teraz również w wirtualnym świecie możemy...

    Czytaj więcej...

  • Nowa strona firmy

    Dzięki współpracy z firmą b-pro powstała nowa strona Kajko. Teraz jeszcze więcej informacji z pierwszej ręki. Wszystko po to, by...

    Czytaj więcej...